A było tak blisko ...

• autor: Marcin116, 2014-07-01 00:42
Porażka Juniorów w finale na turnieju w Starym Wielisławiu.

herb

W  niedzielę (29.06.2014) nasza drużyna juniorów pojechała do Starego Wielisławia by tam sprawdzić swoje siły rywalizując z innymi drużynami. W turnieju brało  udział 6 drużyn : MLKS Radków , Stary Wielisław , Odrodzenie Szalejów Dolny , Włókniarz Kudowa Zdrój , Łomniczanka Stara Łomnica , Orzeł Ząbkowice .  Mimo , że rywale byli  teoretycznie lepsi  ponieważ grają w wyższych ligach  to drużyna z Radkowa nie przestraszyła się i udowodniła że również potrafi grać w piłkę . Drużyny  były podzielone na grupy (1 grupa : Włókniarz Kudowa ,Orzeł Ząbkowice, Stary Wielisław . grupa 2 : MLKS Radków, Łomniczanka Stara Łomnica i Odrodzenie Szalejów Dolny).  Nasi juniorzy w pierwszym meczu ograli  drużynę Szalejowa Dolnego 4-2 a bramki zdobyli : 3x Marcin Herba ,  Krzysztof Wiśniewski . W drugim meczu drużyna MLKS-u zapewniła sobie awans do finału ogrywając zespół z Łomnicy 2-0 a bramki w  tym spotkaniu zdobili : Wiśniewski Krzysztof , Herba Marcin . Zwycięzcą grupy pierwszej była drużyna z Kudowy Zdrój i  to  ona awansowała do finału  . Po pierwszej połowie w finałowym spotkaniu to nasza drużyna prowadziła 2-0  a zdobywcą obu bramek był Krzysztof Wiśniewski . Niestety po drugiej połowie był już remis 2-2 i drużyny przygotowywały się do  dogrywki . Po pierwszej połowie dogrywki nasz zespół przegrywał 3-2 lecz nie poddał się i dzielnie walczył do końca , co pozwoliło doprowadzić do remisu na 2 minuty przed końcem a zdobywcą bramki był Marcin Herba . Do końca dogrywki już nic się nie zmieniło  i drużyny szykowały się do rzutów karnych . Trener MLKS-u wytypował 5 zawodników czujących  się na siłach strzelać a byli to : Radosław Kloc,Butrym Piotr,Natkaniec Mateusz,Herba Marcin,Wiśniewski Krzysztof. Rzuty karne zakończyły się porażką drużyny MLKS- u  Radków 5-4 a ze zwycięstwa cieszyła się drużyna Kudowy.

Trenerzy : Krzysztof Przybycień, Maciej Kodim.

Skład : Swół Łukasz,Klęka Kacper,Butrym Piotr,Kloc Radosław,Natkaniec Mateusz,Bagiński Remigiusz ,Herba Mateusz,Głąb Paweł,Głąb Damian, Kowalski Michał, Tarkowski Dawid ( LORD),Wiśniewski Krzysztof,Kodim Piotr, Herba Marcin,Skowronek Jakub.