Ostatni mecz na swoim boisku w B-klasie !!!

herb-herb

MLKS RADKÓW - KALENICA JUGÓW 1-0 ( 3-0 walkower )

Zwycięską bramkę dla naszej drużyny zdobył Krzysztof Wiśniewski .

Więcej informacji po kliknięciu "więcej"

W ostatnim meczu na własnym stadionie drużyna  MLKS-u pokonała zespół z Jugowa i udowodniła , że nie przypadkiem zdobyła w tym sezonie mistrzostwo a za razem wywalczyła awans do A- klasy . Nasza drużyna podeszła do  tego meczu z wielkim spokojem ponieważ awans zapewniła sobie w zeszłym tygodniu ogrywając zespół Bierkowic (4-3) .Po pierwszej połowie mimo  wielu  sytuacji MLKS- u oraz kilku  sytuacji Kalenicy wynik był remisowy . W drugiej połowie widać było  chęci i  zaangażowaniem obu drużyn lecz  od około 60 minuty to Radkowski Mlks wyszedł na prowadzenie po celnym strzale Krzysztofa Wiśniewskiego . Do ostatniego  gwizdka obie drużyny stwarzały groźne akcje lecz brakowało skuteczności. Po 90 minutach drużyna Radkowa razem ze  swoimi  kibicami  cieszyła się  z  kolejnego zwycięstwa . Dziękujemy naszym kibicom oraz kibicom przeciwników za stworzenie na trybunach wspaniałej atmosfery . Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej na ostatni mecz sezonu który  odbędzie się 19. 06 .2014 o godzinie 17:30 na boisku  w Bożkowie .