MLKS Radków - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

MLKS RadkówŁomniczanka Stara Łomnica
MLKS Radków   Łomniczanka Stara Łomnica
2014-10-26, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ankiety

Czy uda nam się wywalczyć awans w sezonie 2013/2014?

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Śnieżnik Domaszków - Zamek Gorzanów
Inter Ożary - Polanica Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Orlęta Krosnowice
Czarni Braszowice - MLKS Radków
Łomniczanka Stara Łomnica - Tęcza Ścinawka Dolna
Polonia Ząbkowice Śląskie - Odrodzenie Szalejów Dolny
TKS Hutnik Szczytna - Sudety Międzylesie
Pogoń ZEM Duszniki Zdrój - Kryształ Stronie Ślaskie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 10, wczoraj: 268
ogółem: 356 179

statystyki szczegółowe

Aktualności

Czwarte z rzędu zwycięstwo MLKS- U !!!

  • autor: Marcin116, 2014-09-29 21:24

herb-herb

MLKS RADKÓW - ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW  2-0 

Bramki : Wiśniewski Krzysztof , Ginter Adam

Skład: Bramka : Bochen/Obrona : Dudkowski ,Andrzejów,Wiśniewski ,Natkaniec/Pomoc : Śliwa , Futoma , Ginter, Herba/Napad : Wiśniewski , Klimaczyński. 

Rezerwa : Dudkowski  Marcin, Natkaniec Daniel , Padziński Artur , Proch Piotr, Mruk Damian , Leśniak Artur .  


Kolejka nr 6 !!

  • autor: Marcin116, 2014-09-10 22:47

 herb-herb

MLKS RADKÓW - ORLĘTA KROSNOWICE

- Niedziela ( 14.09.2014)

- Godzina 16

- Stadion w Radkowie 

Zapraszamy  wszystkich   kibiców oraz  sympatyków  piłki nożnej !!!


Zapraszamy kibiców do wspierania naszych Orlików .

  • autor: Marcin116, 2014-09-10 22:40

 herb- herb

MLKS RADKÓW - POLONIA BYSTRZYCA  KŁODZKA 

PIĄTEK 12.09.2014 , Godzina 17 , Orlik w Radkowie . 

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej  do wsparcia dzieciaków w kolejnym  ciężkim meczu !!!


Archiwum aktualności


Mecz 2014-06-15, 14:00


herb MLKS Radków 3:0 herb Kalenica Jugów
MLKS Radków   Kalenica Jugów

Ostatnie spotkanie

MLKS RadkówPolonia Bystrzyca Kłodzka
MLKS Radków 2:4 Polonia Bystrzyca Kłodzka
2014-10-12, 15:00:00
     

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Zamek Gorzanów 2:2 Pogoń ZEM Duszniki Zdrój
Kryształ Stronie Ślaskie 2:2 TKS Hutnik Szczytna
Sudety Międzylesie 1:2 Polonia Ząbkowice Śląskie
Odrodzenie Szalejów Dolny 2:2 Łomniczanka Stara Łomnica
Tęcza Ścinawka Dolna 4:0 Czarni Braszowice
MLKS Radków 2:4 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Orlęta Krosnowice 2:2 Inter Ożary
Polanica Zdrój 1:2 Śnieżnik Domaszków